O nas

Witam w Galerii Nieruchomości !


Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do mojego biura nieruchomości. Oferuję profesjonalną i pełną obsługę w zakresie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami – kupno, sprzedaż, najem: mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Zapewniam pełną obsługę organizacyjną od momentu zlecenia, aż do podpisania umowy ostatecznej. Priorytet to rzetelne świadczenie usług oraz spokojne przeprowadzenie Klientów przez formalno-prawne zawiłości związane z przenoszeniem praw własności do nieruchomości.


Gotowa jestem poświęcić Państwu maksimum czasu i uwagi aby zrozumieć Wasze potrzeby i pomóc Wam podjąć dobrą dla Was decyzję. Jestem do dyspozycji zarówno w biurze jak i w "terenie". Aranżuję w dogodnych terminach spotkania i zawsze jestem razem z Państwem.

Współpraca z moim biurem zapewnia Państwu przede wszystkim oszczędność czasu, jak również zwiększa komfort i bezpieczeństwo transakcji.


Zapraszam Państwa do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą biura.


Państwa radość to moja misja.....marzenia się spełniają i stają się rzeczywistością.


galeria-nieruchomosci-zagangaleria-nieruchomosci-zaganMilo mi będzie gościć Państwa w siedzibie firmy przy Placu Wolności 11 w Żaganiu.

Serdecznie pozdrawiam.

 

P.S. Warto pamiętać - Galeria Nieruchomości - pomoże sprzedać, kupić, nająć - mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe i komercyjne.