OFERTA NR 286

Typ oferty: sprzedaż
Rodzaj nieruchomości: nieruchomość komercyjna
Lokalizacja: Żagań
Metraż: 5 351 m2
Cena: 649 000 PLN

Polecam nieruchomość gruntową zabudowaną,o Łącznej powierzchnia 5351m2. W skład Nieruchomości wchodzą.-Budynek 2 kondygnacyjny około 310m2 o funkcji sklepu- warsztatu z kanałem pomieszczeń- socjalnych- biurowych i mieszkaniowych.Budynek zdrowy, na stropie metalowo betonowym podpiwniczony, suchy nie zawilgocony bez pęknięć itp. Instalacje: elektryczna w miedzi, woda z wodociągu, kanalizacja - , . C. O. -węglowe .Oraz budynki garażowe wykonane z płyt betonowych.Nieruchomość położona w miejscowości Chrobrów w województwie Lubuskim powiat Żagań.Bardzo dobra lokalizacja!Przy bardzo ruchliwej drodze krajowej nr 12 między Żaganiem a Szprotawą. Z bezpośrednim zjazdem z drogi na parking przy samej nieruchomości.

Zarówno budynek jak i posesja posiadają unikatowy charakter ze względu na lokalizację i możliwość prowadzenia działalności handlowo usługowej , który może być bazą na stworzenie własnej aranżacji.
Polecam ofertę poszukującym miejsca na prowadzenie własnej działalności z możliwością zamieszkania , o ciekawym charakterze.
Cena podlega negocjacji.

Najbliższe Miejscowości:Żagań-Szprotawa Blisko granica Niemiecka-Czeska.


Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania w trakcie prezentacji nieruchomości.
JOZEF Józef Kmiecik
Galeria Nieruchomości
Żagań, Plac Wolności 11
tel.503-331-169

Pomagamy w uzyskaniu kredytu !!!Zapraszamy również do wyliczenia orientacyjnych kosztów zakupu niniejszej nieruchomości za pomocą


Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią ofert w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 

  


 Zapraszamy również do wyliczenia orientacyjnych kosztów zakupu niniejszej nieruchomości za pomocą

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią ofert w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.