Oferty

galeria-nieruchomosci-zagan
NR OFERTY258
Na wynajem lokal użytkowy - Świętoszów

Polecam, do najmu magazyn o powierzchni około 200 m2 położony w miejscowości Świętoszów, w budynku w zabudowie szeregowej.
Magazyn składa się z: holu, trzech sal, pomieszczenia biurowego i wc.
Stan techniczny dobry: ściany - ocieplone styropianem, wewnątrz gładź, dach - dachówka ceramiczna, okna - PCV, podłogi - terakota.

CENA615 PLN
METRAŻ200 m2
galeria-nieruchomosci-zagan
NR OFERTY185
Na sprzedaż lokal użytkowy - Żagań

Do sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy o pow. 43,29 mkw - Żagań. Położony się przy ul. Armii Krajowej, w kamienicy mieszkalno-usługowej na parterze budynku, z witryną i bezpośrednim wejściem z ulicy. W pobliżu budynku jest parking. Lokal składa się z: sali sprzedaży, zaplecza socjalnego i wc. Idealny na działalność handlową, usługową, biurową. Media: c.o. - elektryczne, c.w. - elektr. podgrzewacz wody. Opłaty miesięczne do zarządcy 196 zł. Zapraszam do kontaktu z biurem w celu obejrzenia lokalu już dziś.

CENA75 000 PLN
METRAŻ43 m2
galeria-nieruchomosci-zagan
NR OFERTY132
Na sprzedaż lokal użytkowy - Iłowa

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami o powierzchni łącznej około 228 mkw - Iłowa. Powierzchnia działki 1586 mkw. Jeden z budynków o pow.128 mkw składa się z hali i piwnicy. Przestrzeń budynku nie jest podzielona, więc można zagospodarować według potrzeb. Mniejszy budynek piętrowy, z betonowym stropem składa się z garażu, pomieszczenia socjalnego i magazynu. Dodatkowo na terenie posesji wiata murowana. Nieruchomość idealna na działalność usługową, handlową, produkcyjną, magazyny.

CENA130 000 PLN
METRAŻ228 m2